SAL 29 Perfect lips Zväčšenie plnosti a hydratácia pier

Pre krajšie a zmyselnejšie pery. Dermokozmetická modelácia pier. Do nedávnej doby ste mohli zlepšiť vzhľad svojich per iba dvoma základnými spôsobmi, buď dekoratívnou kozmetikou alebo pomocou plastickej chirurgie. Vďaka novým technológiám a výskumu histológie štruktúry pier môžete však teraz využiť neinvazívne metódy dermokozmetickej modelácie pier, na základe ktorej docielite zväčšenie pier, zlepšenie ich hydratácie a redukciu povrchových vrások.

Podrobnejšie informácie
Určené pre vek:
0 20 30 40 50 60+
Zameranie:
SAL 29 Perfect lips
Cena: 17 EUR

Na sklade

Dermokozmetická modelácia pier

 • Efektívne zväčšenie objemu
 • Výrazná podpora tvorby kolagénu
 • Lepšia hydratácia
 • Redukcia povrchových vrások
 • Hypoalergénne ošetrenie pier

Odporúčaná aplikácia:

3 x denne počas doby 1 mesiaca; po vysadení účinok pretrváva ďalšie dva mesiace, možno užívať časovo neobmedzene.

SAL 29 Perfect lips obsahuje

PAL-GHK (Palmitoyl-glycyl-histidyl-lysin):
Oligopeptid, ktorý stimuluje zväčšenie vlákien pier syntézou kolagénu a glukosaminglykanov, dôležitých látok, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pre konzistenciu, tvar, objem a pružnosť pier.

Účinok potvrdzujú štúdie

In vivo štúdia spoločnosti Geymonat potvrdzuje, že SAL 29 Perfect lips pri aplikácii 3x denne počas doby 30 dní znateľne zlepši dermatologické a objemové parametre pier.

Ohodnotenie lekárov ukázalo po 30 dňoch nasledujúce parametre:

 • Pokles povrchových vrások o 29%
 • Zlepšenie hydratácie o 60%
 • Zväčšenie objemu o 40%

Výsledok bol získaný metódou TOPOSKIN, ktorá poskytuje trojdimenzionálny obraz pier bez toho, aby došlo k priamemu kontaktu medzi meracím prístrojom a povrchom meraného subjektu.

Táto štúdia okrem toho zahŕňala aj vlastné subjektívne ohodnotenie s nasledujúcimi výsledkami:

 • Subjektívne zlepšenie zdravia pier 100%
 • Zlepšenie dermatologického dobrého pocitu 70%
 • Zvýšenie pocitu ochrany 70%
 • Zvýšenie mäkkosti a elasticity pier 70%

Rúž SAL 29 Perfect lips bol okrem toho podrobený kožnému Patch testu (test pomocí náplasti) a testu na oftalmológiu. Tolerancia bola hodnotená ako veľmi dobrá a nevyskytli sa príznaky žiadnych alergických reakcií.

Vložte svoju otázku

Vloženie komentára

Lucia, Hupková

07.01.2014 18:35

Dobry deň prajem, moje pery sú celkom tenučké, preto uvažujem o zakúpení SAL 29. Mám ale celkovo problematické pery lebo ich mám po vačinu roka suché a popraskané a hlavne v zime sa mi veľmi často robí herpes alebo kútik. Zaujímalo by ma teda či nie je nebezpečné tento výrobok používať aj cez herpes a poprípade či by to mohlo zlepšiť alebo skôr zhoršiť. Pýtam sa najmä preto že som zvykla používať Blistex, ktorý príjemne štípe a mám pocit plnších pier, ale ak mám zrovna vtedy herpes tak mi ho to rozdráždi a zhorší. Aspoň že vrásky okolo úst zatiaľ nemám :) Vopred ďakujem za radu.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.01.2014 12:18

Dobrý deň pani Hupková,

SAL 29 je určený na hydratáciu pier a ich optické zväčšenie. Lekárske štúdie dokazujú, že subjektívne zlepšenie zdravia pier zaznamenalo po pravidelnej aplikácii 100% zapojených osôb. Súčasne ho odporúčame aj klientom, ktorí trpia na herpesy, pretože podľa našich skúseností dochádza pri pravidelnej aplikácii k ich redukcii. Takže by pre Vás mohol byť prípravok výborným pomocníkom.

Vložiť vlastnú recenziu
Priemer: 58% Nadpriemerné
2x 1x
Lucia | 19.04.2016
Hodnotenie:
75% Výborné
hydratuje vynikajuco, pouzivam ako balzam stale
je vidiet naozaj minimalne zvacsenie pier
ocakavala som asi viacej od daneho produktu
Odkaz
2x
anna | 23.12.2013
Hodnotenie:
92% Dokonalé
dodrzal co slubil
velmi prijemne pouzivanie
Odkaz
1x 1x
mirka kascakova | 08.02.2018
Hodnotenie:
9% Slabé
prijemna textura
efekt zvacsenia pier ziadny
Odkaz

Olus Oil, Paraffinum Liquidum, Synthetic Wax, Hydrogenated Coconut Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Cera Alba, Butyrospermum Parkil Butter, Cetyl Palmitate, Ehtylhexyl Methoxycinnamate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hydrogenated Microcrystalline Wax, Ehtyhexyl Palmitate, Glyceryl Undecylenate, Parfum, Tribehenin, Stearic Acid, Tocopheryl  Acetate, Sorbitan Isostearate, Benzyl Benzoate, Lactic Acid, Coumarin, Benzyl Cinnamate, BHT, Palmitoyl Oligopeptide

Súvisí s článkami Magazínu krásy:

5 rád pre krásne pery aj v zime

5 rád pre krásne pery aj v zime

Pery sú v priebehu chladného počasia vystavené mnohým negatívnym vplyvom. Rýchlo tak schnú, praskajú a celkovo slabnú. Prinášame Vám niekoľko jednoduchých zásad, ktoré stačí dodržiavať, aby pery boli ako zo škatuľky aj v zime. Zároveň poradíme, ako vykúzliť krásne a plné pery napríklad na silvest...

Hydratácia a zväčšenie pier

Hydratácia a zväčšenie pier

Udržať krásne zdravé pery počas leta nie je jednoduché. Slnečné lúče a tropické horúčavy spôsobujú celkovú dehydratáciu organizmu a tá sa ako prvá prejaví na perách. Začnú byť zoschnuté a jemná pokožka môže praskať. Ak naše pery nemajú dostatočnú hydratáciu, nemôžu byť ani veľké a plné. Riaďte sa...

Ako líčením zväčšiť objem pier

Ako líčením zväčšiť objem pier

Ak máte malé a úzke pery a chcela by ste ich mať plné a výrazné, máme pre vás niekoľko rád a tipov, ako to pomocou správnej starostlivosti a líčidiel dosiahnuť.

Rady pre krásne, zdravé a väčšie pery

Rady pre krásne, zdravé a väčšie pery

Pery sú spolu s očami najvýraznejším bodom tváre, ktorý dokáže upútať pozornosť na prvý pohľad. Starostlivo nalíčené pery majú tú moc potlačiť drobné vady krásy. Možno aj to je dôvod, prečo sú krásne a plné pery u žien tak žiadúce. Na prvom mieste by však vždy malo byť zdravie pier, až potom krás...

Nepodarené zväčšenie pier ide jednoducho opraviť. Má to ale háčik

Nepodarené zväčšenie pier ide jednoducho opraviť. Má to ale háčik

Podľa niektorých názorov sú pery jediným okamžite viditeľným sexuálnym orgánom. S týmto tvrdením môžete súhlasiť alebo nie. Každopádne, ale priznajme si fakt, že pery, ich tvar a plnosť hrajú významnú úlohu v tom, ako sa cítime a akým spôsobom nás ostatní vnímajú.